Dzień Kawy

Kawa to źródło energii o poranku, sprawia, że czujemy się wypoczęci oraz pełni sił. Ponadto bywa ona dobrym pretekstem do spotkań, a picie jej jest powszechne od setek lat. Miejscem, w którym wszystko się zaczęło była miejscowość Stambule. Tam też w XVI wieku powstała pierwsza kawiarnia. Początkowo ludzie byli negatywnie nastawieni do tego napoju, lecz z czasem zyskał on ogromne uznanie i tak pozostał z nami do dziś.

Cieszymy się, że tak wielu z Was przyszło ze swoim kubeczkiem i popróbowało naszej pysznej, aromatycznej kawy! Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych dniach tematycznych!