Dobry wynik uczniów Hetmana w Mistrzostwach Biznesu i Zarządzania

16 listopada poznaliśmy wyniki konkursu „Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie” organizowanego przez firmę Revas we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech.

Zacięta rozgrywka trwała ponad miesiąc – od  5 października do 15 listopada. W tym czasie uczestnicy przeprowadzili swoje firmy przez 6 wirtualnych miesięcy działalności, decydując m.in. o ofercie, strategii sprzedaży, zatrudnieniu czy marketingu w firmie turystycznej. W konkursie wzięły udział 193 zespoły ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski, a sama rozgrywka odbywała się na 24 wirtualnych rynkach (grupach rozgrywkowych o zmiennych parametrach firmy).

„Hetmana” reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Mikus, Maciej Dec, Grzegorz Rawski (wszyscy z klasy III d). Uczniowie w trakcie symulacji wykorzystali teoretyczną wiedzę z lekcji przedsiębiorczości w praktyce, co zapewniło ich firmie wygraną w segmencie (jednej z grup) oraz 44. miejsce w rankingu ogólnopolskim.

Gratulujemy konkursowego sukcesu oraz życzymy, aby doświadczenie zdobyte przez wirtualnych menedżerów zaowocowało w przyszłości. (KM/GK)

Więcej na : https://mistrzostwabiz.pl/