Czytaj i wygrywaj!

W listopadzie nasze liceum dołączyło do największej ogólnopolskiej akcji Czytaj PL, promującej czytelnictwo wśród młodzieży i dorosłych.

Wspomniana akcja ma charakter wirtualnej wypożyczalni ebooków i audiobooków. W związku z tym, przez cały miesiąc można zdobyć darmowy dostęp do 18 książek o różnorodnej tematyce – dla każdego coś miłego. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Woblink, a następnie zeskanować kod znajdujący się na żółtych plakatach rozwieszonych w naszej szkole lub koszulkach Ambasadorek akcji – Roksany Dziury, Agnieszki Kotulskiej i Wiktorii Orlińskiej. Pospieszcie się, e-booki i audiobooki są dostępne tylko do 30 listopada. Miłej lektury!

 W związku z akcją proponujemy wam konkurs: nadsyłajcie na szkolny profil facebookowy, pod postem o akcji, zdjęcia swoich ulubionych miejsc do czytania. Na autora najciekawszego zdjęcia czeka nagroda w postaci koszulki w rozmiarze S z tegorocznym hasłem akcji JEST TREŚĆ, JEST FORMA.