CEMS Chance – spotkanie online

Z inicjatywy Pauli Nazar, uczestniczki XXII edycji projektu  CEMS Chance, 18 kwietnia na holu odbyło się spotkanie klas I z przedstawicielami CEMS Chance z warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Studenci SGH, reprezentujący projekt CEMS Chance, w wydarzeniu uczestniczyli online, łącząc się z hetmańską społecznością wprost ze swojej uczelni. Główną prowadzącą rozmowę była Katarzyna Różańska, która omówiła cele projektu. Głos zabrał również Igor Demianiuk, mentor Pauli, który przybliżył swoją  rolę w projekcie. Następnie zabrały głos nasze hetmańskie dziewczyny, Paula Nazar z 3b i Wiktoria Orlińska z 2c. Podzieliły się z młodszymi kolegami swoimi doświadczeniami w pracy projektowej. Paula opowiadała o ostatniej, XXII edycji, natomiast Wiktoria wspominała XX odsłonę CEMS Chance. Jak oceniły ten czas? Oto krótka relacja uczestniczek. Paula: „To była najlepsza przygoda mojego życia… mogę wymieniać same jej plusy. W zaledwie cztery stworzyliśmy „drugą rodzinę” , która do dziś się wspiera i wzajemnie sobie pomaga i kibicuje.” Wiktoria: „Takie przyjaźnie zostają do końca życia. Najlepiej będę wspominała nasze wieczory, gdy mogliśmy się integrować. Gdyby tylko była taka możliwość, powtórzyłabym tę przygodę bez wahania!”

Mamy również dla was krótką wiadomość od CEMS-a:

Propozycja z serii nie do odrzucenia ?😮 Program ❗CEMS Chance❗, który pokazuje, jak efektywnie wykorzystywać swoje możliwości i przedstawia nieznane dotąd ścieżki rozwoju💫

💙Projekt jest skierowany do osób z całej Polski w wieku 14-17 lat, które z różnych przyczyn są ograniczane przed odkryciem i wykorzystaniem swojego pełnego potencjału🧐

💙Program ten pomógł już ponad 800 uczestnikom znaleźć właściwy kierunek studiów, wybrać drogę zawodową i wsparł ich rozwijaniu swoich zainteresowań!

💙A co oferuje XXIII edycja CEMS CHANCE?👇 Program mentoringowy i 6-dniową konferencję, składającą się z 2-dniowej części online (20,21 maja) i 4-dniowego finansowanego wyjazdu do Warszawy (23-26 maja) pełnego praktycznych warsztatów, inspirujących prelekcji, integracji, zwiedzania stolicy i masy innych atrakcji!

❗Rekrutacja do programu już ruszyła i potrwa do 23 kwietnia❗
🧡Link do formularza zgłoszeniowego: https://form.typeform.com/to/ecO7WPYS
🧡A po więcej informacji o projekcie zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Jeszcze się zastanawiasz? Dołącz do CEMS Chance i sam się przekonaj, co przygotowali dla Ciebie studenci SGH!

Masz pytania? Śmiało wejdź na ich profil na Facebooka lub na Instagrama, a jeżeli wolisz, możesz również kierować swoje wątpliwości do Pauli Nazar, z przyjemnością ci wszystko wyjaśni.

CEMS CHANCE… DAJ SOBIE SZANSE! (Paula Nazar, 3b)