Bajecznie w Hetmanie!

25 października w naszej szkole odbył się Dzień Postaci z Filmów i Bajek organizowany przez Sejmik Uczniowski. W tym wyjątkowym dniu szkolne mury zostały przejęte przez uczniów i nauczycieli przebranych w wyjątkowe stroje. Można było spotkać m.in. piratkę, minionka czy samą Myszkę Minnie! Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również ekipa Czerwonego Kapturka, Smerf czy Dorotka z krainy Oz. Dzień ten upłynął pod znakiem świetnej zabawy.

Każda z naszych postaci miała okazję zaprezentować się przed hetmańską społecznością, pokazać swoje ubranie i opowiedzieć o etapach jego przygotowania. Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a członkowie Sejmiku Uczniowskiego wybrali najlepiej przebranych: słynnego Jokera, Asteriksa i Obeliksa, ekipę Scooby-Doo oraz Cruellę de Mon! Otrzymali oni bilety do kina, a na pozostałych czekały słodkie niespodzianki.

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczniom za wspólną zabawę w ten wyjątkowy dzień i liczymy na więcej! Kolejna szansa na wykazanie się już 5 listopada – w Dzień Piżamy! (Kacper Janczy)