Awans Hetmana do finału wojewódzkiej licealiady w pływaniu

Bardzo wysoki poziom i życiowe wyniki zawodników zdeterminowały półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu. Zawody z kalendarza Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego odbyły się na Dębickiej pływalni, która okazała się być miejscem historycznego sukcesu hetmaniaków.

Rewelacyjnie spisała się nasza sztafeta chłopców, która na dystansie 6x 50 metrów z czasem 2.59,30 uzyskała awans do Finału Województwa Podkarpackiego.

Znakomitą formą pływacką błysnął także Maksymilian Grabowski, który na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z czasem 0.24,41 zajął drugie miejsce i tym samym zapewnił sobie start w finale.

Szkołę reprezentowali: Nina Jaworska, Maksymilian Grabowski, Michał Leniart, Maciej Wolak, Mikołaj Simonowicz, Marcin Snopkowski, Brunon Jaworski.

Gratulujemy wszystkim uczniom ogromnego sukcesu i trzymamy mocno kciuki za udany występ w wielkim finale.