Nic nie dzieje się przez przypadek

Nic się nie dzieje przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność. Platon

Nic nie dzieje się w życiu przez przypadek. Za każdym sukcesem stoją ludzie, ich marzenia, cele, a często i wytężona praca. O tym właśnie mówi Paweł Dobrowolski, dyrektor Hetmana, komentując tegoroczny sukces Szkoły w jubileuszowym 25. Rankingu miesięcznika Perspektywy. To, że Hetman został w tym Rankingu wysoko sklasyfikowany i znalazł się wśród najlepszych liceów na 15 miejscu w Polsce, a na pierwszym na Podkarpaciu, to długofalowy proces, budowanie marki Szkoły, która istnieje od 1990 roku. Cała społeczność – nauczyciele, uczniowie i rodzice – przyczyniła się do otrzymania takiego świadectwa dobrej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu udzielonego przez p. Dyrektora w Telewizji Lokalnej oraz wysłuchania rozmowy przeprowadzonej w Radiu Leliwa.